تاریخچه رشد و توسعه

مجتمع فنی گیلان در سال 1360 بعنوان یکی از پیشگامان آموزش الکترونیک و کامپیوتر به شکل یک آموزشگاه تخصصی با مجوز سازمان فنی و حرفه ای کشور در زمینه علوم رایانه و الکترونیک فعالیت خود را در  استان گیلان آغاز نمود.

 

همگام با رشد صنعت IT در کشور در سال 1382 شرکت مجتمع فنی گیلان سبز با هدف فعالیت در زمینه های الکترونیک، مخابرات وکامپیوتر تاسیس شد.

 

 

شرکت با پشتوانه تخصص، تجربه و سابقه خود در حوزه فناوری اطلاعات توانست اقدام به ارائه محصولات و خدمات به مشتریان خود در سـرتاسـر کشور عـزیزمان ایران نـماید و موفق به کسب گواهینامه احراز صلاحیت و رتبه بندی شرکت های انفورماتیک را کسب نماید. درحال حاضر شرکت دارای رتبه 2 در رشته تولید و ارائه رایانه های غیر Main Frame می باشد.

با عنایت به سیستم های مدیریتی و تعالی در تامین رضایت مشتریان و توسعه بازار های رقابتی، گیلان سبز در 1399 موفق به پیاده سازی و کسب گواهینامه های بین المللی سیستم مدیریت یکپارچه

(ISO45001-ISO14001-ISO9001)IMS سیستم رضایتمندی مشتریان،(ISO27001)سیستم مدیریت امنیت اطلاعات،(ISO20000)سیستم مدیریت فناوری اطلاعات از مرجع EIQM ایران-کانادا گردید.

در سال 1402برند شرکت مجتمع گیلان سبز ازنو معماری شد و چشم انداز آینده این شرکت توسط مدیرعامل محترم مهندس حمیدرضا قسیمی در قالب برند گیلان سبز با اتکا به نیروهای متخصص از سه نسل متفاوت با حفظ تعادل و پایداری و اصالت طراحی و آماده ارائه خدمات بیش از پیش به مشتریان خود در سراسر میهن عزیزمان ایران گردید.

ساختار سازمانی

مجوزها و گواهینامه ها